Продам: Переработка грецкого ореха. Готовое предприятие - Купить: Переработка грецкого ореха. Готовое предприятие, Хмельницкий - Продажа: Продажа бизнеса Хмельницкий - 2756121

Найти
 


Объявление

Переработка грецкого ореха. Готовое предприятие - Продажа бизнеса

Код: 2756121 Создано: 13-05-2019 23:31

Цена: 21 000 USD $

Продам, предлагаю: Продажа бизнеса, Украина, Хмельницкий и область

Продається готовий, функціонуючий бізнес по переробці грецького горіху. Бізнес надає послуги по калібруванню, колці, ручній переборці і пакуванню грецького горіху, для подальшого продажу на експорт або на території України . Плюси бізнесу: - високомаржинальний; - безвідходне виробництво; - майже круглорічний; - швидка окупність; - широкий спектр надаваємих послуг і різномаїття можливого готового продукту; - широкий ринок збуту; - зрозумілий, живий, активний напрямок бізнесу; - дана сфера дуже активна, але не перенасичена. Завжди попит перевищує пропозицію. Продаж бізнесу включає в себе: - Все необхідне обладнання (нове, перевірене. обробило до 1 тонни): 1) Лінія по переробці грецького горіху (орехокол + вібросито) 2) Калібратор роторного типу (28-, 30, 32, 35, 35+) 3) Система аспірації 4) 2 стола для сортування з Лед освітленням на (4 людини кожен стіл) * повні тех хар-ки можу дослати окремо ** дане обладнання дозволяє обробляти 5тонн горіха в тиждень в 1 зміну, і 10тонн горіха, якщо працювати в 2 зміни *** Обладнання на гарантії. - Дуже хороше орендоване приміщення 110 кв: 1) Низька ціна; 2) Чудове розміщення (як для логістики так і для персоналу); 3) Свіже зроблений ремонт, робили для себе з розрахунком для даної діяльності; 4) Хороше планування. 4 кімнати (цех, кімната для сортування, склад, кімната для відпочинку персоналу); 5) Можливість розширюватись. Є поряд вільні приміщення в тій же будівлі; 6) Оплачено за поточний і останній місяць; 7) Закрита територія з охороною. - Підібраний і навчений персонал (для 1 зміни): 1) Оператор - людина яка налаштовує обладнання, колить горіх і відповідає за склад; 2) Помічник оператора - виконує вказівки оператора; 3) Перебиральники - 4 чоловіка. Люди які сортують чищений горіх по фракціям і кольорам; - Бізнес план: Надамо всі реальні розрахунки, та план розвитку бізнесу Фінансові і складскі звітності - Контакти: Надамо контакти де закупляти горіх, потенційних клієнтів, людей які можуть допомогти в експортуванні горіху, партнерів, де купляти тару і т.д - Тара, МШП, на складі, на момент купівлі. - Техніка, меблі. - Діючі акаунти і об'яви. Бізнес новостворений і тільки почав функціонувати. За 3 місяці до запуску виробництва було проведено такі роботи: 1) Підбір і виготовлення обладнання; 2) Пошук приміщення; 3) Ремонт; 4) Підбір і навчання персоналу; 5) Пошук баз для закупівлі кругляка; 6) Пуско-наладка; 7) Пошук і закупівля тари і МШП; 8) Вивчення ринку; 9) Проходження повного циклу переробки Поділимося всіми знаннями і напрацюваннями з тих хто продовжить дану справу. Причина продажу: Потреба обігових коштів для підтримки іншого напрямку діяльності. Всі відповіді і більш детальну інформацію надамо по телефону або при зустрічі.

Реклама
Изображения
Контактные данные
Имя: Дмитро
 
Контактный телефон: 380979699454
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки