Требуется: Робота в Польщі! Безкоштовна ваканція!! - Вакансия: Робота в Польщі! Безкоштовна ваканція!!, Хмельницкий - Работа за рубежом Хмельницкий - 2586514

Найти
 


Объявление

Робота в Польщі! Безкоштовна ваканція!! - Работа за рубежом

Код: 2586514 Создано: 29-11-2017 11:35

Предложения фирм: Работа за рубежом, Украина, Хмельницкий и область

ПРАЦІВНИК ПРОДУКЦІЇ Для нашого Клієнта, виробника хімічних речовин, ми шукаємо осіб на посаду: Працівник продукції Місце роботи: Познань Ref: pbr / pos / 2017 Обов'язки: - експлуатація машини, - наповнення коробки продукцією та її упаковка. Вимоги: - мін. 0, 5 річний досвід роботи на продукції або сервісного обслуговування машин, - готовність до роботи. Ми пропонуємо: - погодинна ставка - 16, 01 злотих брутто на годину для тих, хто не навчається, та 14, 00 злотих брутто для студентів, - премії, - працевлаштування на основі трудового договору (umowa zlecenie), - робота в три зміни з понеділка по п'ятницю, - взуття та спецодяг. HM Serwis Group — це агенція працевлаштування, яка є зареєстрованою фірмою, яка працює на польському ринку, бере активну участь в тимчасовому працевлаштуванні, консультації персональній і являється посередником працевлаштування на території РП і за кордоном, увійшла до національного реєстру агенції працевлаштування під номером 15326. Зацікавлених прошу надсилати своє CV за адресою ukraina@antidotun.eu , або телефонувати за тел. +48519055865 HM Serwis Group, Szczecin, al. Wojska Polskiego 62, 5 piętro, 7 pokój. УВАГА: Приведи з собою товариша, який прорацює не меньше чим 180 годин (тобто місяць) та отримай премію 200 злотих нетто одноразово!

Реклама
Изображения
Контактные данные
Имя: Оксана
 
Контактный телефон: +48519055865
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки