Требуется: Робота в Польщі! Безкоштовна ваканція!ПОМІЧНИК ПРОДУКЦІЇ - Вакансия: Робота в Польщі! Безкоштовна ваканція!ПОМІЧНИК ПРОДУКЦІЇ, Хмельницкий - Работа за рубежом Хмельницкий - 2586510

Найти
 


Объявление

Робота в Польщі! Безкоштовна ваканція!ПОМІЧНИК ПРОДУКЦІЇ - Работа за рубежом

Код: 2586510 Создано: 29-11-2017 11:31

Предложения фирм: Работа за рубежом, Украина, Хмельницкий и область

ПОМІЧНИК ПРОДУКЦІЇ Для одного з наших клієнтів шукаємо кандидатів на посаду: Помічник на продукції Місце роботи: Szczecin (Prawobrzeże) Nr ref.: pnp/szc/2017 Обов'язки: - складання упаковок, - експлуатація машин продукційхних, - пакування продукції, - допомога на складі. Вимоги: - мануальні здібності, - фізична підготовленість. Ми пропонуємо: -погодинна ставка - 15, 00 злотих брутто, - премії, - забезпечуємо житлом, - можливе постійне працевлаштування. - працевлаштування на підставі umowa zlecenie. HM Serwis Group — це агенція працевлаштування, яка є зареєстрованою фірмою, яка працює на польському ринку, бере активну участь в тимчасовому працевлаштуванні, консультації персональній і являється посередником працевлаштування на території РП і за кордоном, увійшла до національного реєстру агенції працевлаштування під номером 15326. Зацікавлених прошу надсилати своє CV за адресою ukraina@antidotun.eu , або телефонувати за тел. 48519055865 HM Serwis Group, Szczecin, al. Wojska Polskiego 62, 5 piętro, 7 pokój. УВАГА: Приведи з собою товариша, який прорацює не меньше чим 180 годин (тобто місяць) та отримай премію 200 злотих нетто одноразово!

Реклама
Изображения
Контактные данные
Имя: Оксана
 
Контактный телефон: +48519055865
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки