Требуется: Робота в Польщі! Безкоштовна ваканція!ПРАЦІВНИК ПРОДУКЦІЇ - Вакансия: Робота в Польщі! Безкоштовна ваканція!ПРАЦІВНИК ПРОДУКЦІЇ, Хмельницкий - Работа за рубежом Хмельницкий - 2586495

Найти
 


Объявление

Робота в Польщі! Безкоштовна ваканція!ПРАЦІВНИК ПРОДУКЦІЇ - Работа за рубежом

Код: 2586495 Создано: 29-11-2017 11:24

Предложения фирм: Работа за рубежом, Украина, Хмельницкий и область

ПРАЦІВНИК ПРОДУКЦІЇ Для одного з наших клієнтів, шукаємо кандидатів на посаду: Працівник продукції (фірма займається хімічною продукцією) Miejsce pracy: Poznań Nr ref: pbr/poz/2017 Обов'язки: - обслуга машин продукційних, - упаковка і наповнення коробки. Вимоги: - мінімум 0, 5 річний досвід роботи на продукції, - бажання працювати. Ми пропонуємо: - погодинна ставка - 16, 01 злотих брутто на годину, - премії , - забезпечуємо житлом, - працевлаштування на підставі umowa zlecenie, - робота в три зміни з понеділка по п'ятницю, - взуття та спецодяг. HM Serwis Group — це агенція працевлаштування, яка є зареєстрованою фірмою, яка працює на польському ринку, бере активну участь в тимчасовому працевлаштуванні, консультації персональній і являється посередником працевлаштування на території РП і за кордоном, увійшла до національного реєстру агенції працевлаштування під номером 15326. Зацікавлених прошу надсилати своє CV за адресою ukraina@antidotun.eu , або телефонувати за тел. +48519055865 HM Serwis Group, Szczecin, al. Wojska Polskiego 62, 5 piętro, 7 pokój. УВАГА: Приведи з собою товариша, який прорацює не меньше чим 180 годин (тобто місяць) та отримай премію 200 злотих нетто одноразово!

Реклама
Изображения
Контактные данные
Имя: Оксана
 
Контактный телефон: +48519055865
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки