Продам: Продам ролики Rollerblade, Fila, Seba, Powerslide - Купить: Продам ролики Rollerblade, Fila, Seba, Powerslide, Хмельницкий - Продажа: Спорттовары Хмельницкий - 2007774

Найти
 


Объявление

Продам ролики Rollerblade, Fila, Seba, Powerslide - Спорттовары

Код: 2007774 Создано: 12-07-2018 23:00

Цена: 70 USD $

Продам, предлагаю: Спорттовары, Украина, Хмельницкий и область

Пропонуємо Вам в нашому інтернет-магазині rollerland.com.ua придбати за найнижчими цінами найкращі ролики! В наявності є чоловічі, жіночі та дитячі моделі різних розмірів. Ви також зможете підібрати собі комплектуючі та аксесуари (рюкзаки, сумки, шкарпетки та багато іншого), шоломи та захист на будь-який смак. Безкоштовна доставка «Новою поштою» по Україні! В Києві і передмісті є можливість привезти будь-яку кількість роликів різних розмірів і моделей Вам на примірку до дому чи в офіс. Надаємо гарантію на всі товари. Є можливість повернення (14 діб). З нашим асортиментом і з більш детальною інформацією Ви можете ознайомитись на нашому сайті rollerland.com.ua або по телефону (вказаний на сайті).

Реклама
Изображения
Контактные данные
Имя: Виталий
 
Контактный телефон: 0671353260, 0992948098
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки